Pensjonat Hotel GrafDeutsch Język Polski

Dom Willa Graf

Willa GRAF w Nowej Kaletce

(10 osób - 5 sypialni)

MAPA DOJAZDU 

Widok z lotu ptaka

Całoroczny komfortowy dom murowano-drewniany ( 130m2) stanowi wspaniałą ofertę wypoczynku dla grupy przyjaciół oraz rodzin z dziećmi . Położony jest nad czystym jeziorem GIM , w dużym kompleksie Lasów Łańskich należących do Puszczy Ramucko-Napiwodzkiej, koło wsi Nowa Kaletka, 21 km na południe od Olsztyna. Teren jest pofałdowany, pełen jezior i oczek wodnych. Lasy sosnowo-świerkowe stanowią tu 60% całkowitej powierzchni co stwarza specyficzny mikroklimat. Jezioro GIM o powierzchni 176 ha i głębokości max 27m należy do wód o I klasie czystości, jest rajem dla płetwonurków oraz amatorów wedkowania ( występuje tu: szczupak, okoń, węgorz, leszcz i wiele innych gatunków)
Wspaniałe położenie domu w samym lesie zapewnia doskonałe warunki do wypoczynku, uprawiania sportów wodnych, spacerów, grzybobrania ,wycieczek rowerowych. Do plaży mamy ok.200m.
Teren wokół domu ( 1700 m2 ) jest ogrodzony, oświetlony, znajduje się na nim:
zadaszona, zamykana wiata na samochody
murowany grill z tarasem , wędzarnia, miejsce na ognisko oraz pielęgnowana łąka do gier i zabaw
Na parterze domu:
duży pokój dzienny z kominkiem, TV,RTV, część jadalna przedzielona z kuchnią barkiem ( kuchnia z pełnym wyposażeniem ) wyjście na duży taras z meblami wypoczynkowymi
łazienka z prysznicem, WC
od strony łąki wejście do dużego salonu wypoczynkowego połączonego z sauną, łazienką i WC.W salonie stół do tenisa. Pod tarasem piąta sypialnia
( 1 x 2, wyłączona zimą).
Na piętrze:
cztery sypialnie ( 1 x 2; 1 x 2; 1 x 2; 2 x 1)
 W bliskiej odległości jazda konna, park rozrywki ,,Bartbo,,zimą kuligi.
Gastronomia 300m najbliższy sklep 300 m, korty tenisowe 300m.
A kto chce aktywnie spędzić czas nie zabraknie i innych atrakcji. Szczegółowy opis specjalnie przygotowanych propozycji takich jak: spływy kajakowe, imprezy z folklorem, quady, skansen, aquapark, znajda Państwo w naszym domu. Wszystko to dostarczy mocy wrażeń i wspomnień.
Dom wynajmujemy w całości wraz z pościelą , max 10 osób.

Święta,Sylwester, weekendy !!!!

Zapraszamy !!!

Kontakt i rezerwacja:

Mobile +48 608-865-303

+48 604-112-088

e-mail: graf.olsztyn@wp.pl

 

Strona: 1

© 2010 Projekt i wykonanie Redprojekt.pl Wszelkie prawa zastrzeżone