Pensjonat Hotel GrafDeutsch Język Polski

Dom Willa Marko

Willa MARKO w Majdach 

(10 osób - 5 sypialni)

MAPA DOJAZDU

woj. warmińsko-mazurskie

Miejsc: 10

Całoroczny komfortowy,nowo wybudowany dom-,,Willa MARKO,, w Majdach ( 9 km od Olsztyna,koło wsi Dorotowo,przy trasie Warszawa-Olsztyn. 
Wspaniała oferta dla grupy przyjaciół lub zaprzyjaźnionych rodzin z dziećmi.
Dom położony jest we wsi Majdy ok.40m od jez.Wulpińskiego  na dużej ogrodzonej i oświetlonej działce o pow. 1000m2. Las ok.100m. Do sklepu ok.200m,do najbliższej restauracji o,3 km. Jezioro Wulpińskie o powierzchni 706,6 ha i głębokości max 54,6m należy do najczystszych w okolicy, objęte jest strefą ciszy.
W domu oferujemy komfortowy wypoczynek w przestrzennych pomieszczeniach (180m2).
Na parterze: 
duży salon z jadalnią, kominkiem TV, kuchnia, wyjście na taras z ogrodem. Na tarasie grill. Dwie sypialnie ( 1 x 2; 2 x 1) łazienka oraz duży holl. 
Na piętrze : 
trzy sypialnie ( 1 x 2; 1 x 2; 1 x 2 ) duży holl wypoczynkowy z meblami, łazienka. Bliskość jeziora stwarza doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych: żeglarstwa, windsurfingu, nurkowania. Amatorzy wędkarstwa mogą tu łowić wszelkie spotykane gatunki ryb słodkowodnych.
Zezwolenia do nabycia w pobliskim sklepie. Lasy natomiast obfitują w grzyby i jagody i zachęcają do wycieczek pieszych i rowerowych, możliwość jazdy konnej w siodle lub bryczką, quady.W odległości ok.8 km znajduje się pole golfowe .
Do skansenu w Olsztynku gdzie można mile spędzić czas jest ok.14km,a do miejsca bitwy pod Grunwaldem ok.30km.Aquapark ok.8 km. Szczegółowy opis innych atrakcji takich jak: spływy kajakowe, przejażdżki statkami znajdą Państwo w naszym domu.
Wszystko to dostarczy moc wrażeń, warto nas odwiedzić.
Dom wynajmujemy w całości wraz z pościelą, max 10 osób.
Zapraszamy !!!

Kontakt i rezerwacja:

Mobile +48 608-865-303

+48 604-112-088

e-mail: graf.olsztyn@wp.pl

Strona: 1

© 2010 Projekt i wykonanie Redprojekt.pl Wszelkie prawa zastrzeżone